تبلیغات

آمار بازدید

کاربران آنلاین: 1
بازدید امروز : 110
بازدید دیروز : 443
بازدید این هفته : 1054
بازدید این ماه : 15851
کل بازدیدها : 799976

موثرترین راههای کاهش وزن

بهترین راه برای کاهش وزن، کاستن کالری مصرفی و افزایش فعالیت جسمانی است.  برای کاهش نیم کیلوگرم در یک هفته و ثابت نگاه داشتن آن، به راهکارهای زیر توجه فرمایید:

 1. اولین گام برای کاهش وزن، تصمیم به کاهش وزن است، سپس با توجه به تعیین مقدار اضافه وزن خود بوسیله برنامه تناسب وزن با قد و با در نظر گفتن وضعیت سلامتی و جسمی خود، به تدریج می توانید به وزن ایده آل خود برسید. از نظر کارشناسان، کاهش وزن به مقدار حدود نیم کیلو گرم در هفته، به بدن هیچ آسیبی نمی رساند.

 2. برنامه روزمره خود را طبق برنامه رژیمی و برای رسیدن به وزن ایده آل،  تغییر دهید. سپس با کاستن مقدار کالری اضافی مصرفی و جایگزینی مواد کم کالری به همراه افزایش فعالیت جسمانی، هدف خود را دنبال کنید.

 3. با کم کردن مقدار حجم غذاهای پرکالری و چرب، مثل، شیرینی، شکلات، . . .، سرخ کردنی ها که حاوی روغن زیادی هستند، مقدار چربی های اشباع شده و مضر ر، همچون، کلسترول، اچ دی ال و. . . را در بدن خود کنترل کنید. از مواد غذایی و سبزیجات فیبردار، مثل، میوه ه، سبزیجات، بنشن و حبوبات (لوبی، عدس، . . . ) غافل نشوید چرا که این مواد با مقدار فیبر زیاد و در مقابل کالری کم، شما را برای مدت طولانی سیر نگاه می دارند.

 4. با مشورت یک متخصص تغذیه، برنامه فعالیت جسمانی همراه با مقدار کالری مورد نیاز خود را تهیه کنید. انجام فعالیتهای جسمانی حتماً نباید در حد حرفه ای باشد، این درحالیست که مطالعات ثابت کرده است، انجام ورزشهای ساده روزانه به مدت سی دقیقه ولی مستمر، در سوزاندن کالری و چربی بدن مفیدتر است، از نظر کارشناسان، بهترین ورزش برای کاهش وزن، پیاده رویی است.

اصول یک رژیم غذایی:

کافی است با رعایت موارد فوق، اولین گام را بردارید و با موفقیت های کسب شده ی اولیه می بینید که چطور با علاقه و اشتیاق خاصی، بطور ارادی این راه را ادامه می دهید. در این راه، با افزایش فعالیت های جسمانی و افزایش متابولیسم بدن است که کالری و چربی های اضافه سوزانده می شود، در غیر صورت تنها رعایت رژیم غذایی نتیجه بخش نخواهد بود.

برای کاهش وزن نیم کیلو گرم، شما مجبورید چیزی حدود ۳۵۰۰ کالری بسوزانید، به سه راهکار زیر توجه کنید:

۱- طبق برنامه غذایی، کالری مصرفی خود را کاهش دهید

۲- مقدار ورزشهای هوازی خود را افزایش دهید تا کالری بیشتری بسوزانید.

۳- در کنار این دو روش فوق، ورزشهای مقاومتی همچون، لیفتینگ، . . . که باعث افزایش سوخت و ساز بدن شما و ماهیچه سازی می شود را می توانید اضافه کنید.

در مورد شماره دو، باید توجه داشت که بر خلاف تصور بیشتر افراد، دویدن خیلی ورزش مناسبی برای کاهش وزن نیست مگر اینکه بتوانید در روز بیست مایل بدوید! در حالی که با انجام روزانه یکساعت ورزش های هوازی، چیزی حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ کالری می سوزانید که حدود ۸۰۰ گرم می شود. علاوه بر آن، اگر به مدت یکساعت بدوید درست است که ۵۰۰ کالری می سوازنید ولی در مقابل، با انجام یکساعت تمرین های هوازی، سرعت سوخت و ساز بدن شما تا ۴۸ ساعت آینده افزایش می یابد، در نتیجه با احتساب مقدار افزایش متابلولیسم در دو روز آینده، دو تا سه برابر بیشتر کالری می سوازنید. همچنین پیاده روی و تمرین های هوازی، باعث تقویت قلب و تنظیم آن، کاهش کلسترول، تقویت پوست، تنظیم اعضای داخلی بدن و ترشح دوپامین می شود. قابل توجه خانم ه، کارشناسان، ورزشهای ایروبیک را برای کاستن وزن و در ادامه ثابت نگاه داشتن آن توصیه نمی کنند.

کاهش وزن طبیعی ( مصرف کالری کم و افزایش فعالیت جسمانی ) و حفظ سلامت

کاهش وزن با روشهای طبیعی، مزیت حفظ سلامتی بدن را مد نظر دارد، این درحالیست که تمامی روشهای تجاری کاهش وزن امروزی، هیچگونه تضمینی برای به جا گذاشتن آسیب های جسمی و روحی در آینده ندارد.

با نگاهی واقع گرانه به عواقب مصرف داروهای تجاری کاهش وزن، در می یابید که آنها بر خلاف تبلیغات و ادعاهای افراطی روشها و داروهای خود در کاهش وزن و عدم کسب نتیجه ی دلخواه، تنها سبب می شوند تا مشتریان ناخودآگاه و بطور غیر ارادی با رویای خیالی کاهش وزن بسوی آنها پیش می روند.

علاوه بر این، با گذشت سالیان دراز، ثابت شده است که استفاده از هر گونه مواد شیمیایی، عوارضی را به مرور زمان در پی خواهد داشت.

با بررسی موارد فوق، کاهش وزن با سیر طبیعی بهترین راه محسوب می شود، این طور فرض کنید که وقتی خود را جلوی آیینه می بینید، با خود می گویید: “چطور می توانم، وزن اضافه خود را کم کنم تا اندام زیباتری داشته باشم و در آینده سلامتی خود را تضمین کنم؟”  راه رسیدن به آن ساده و بی دردسر است، با سیر طبیعی کاهش وزن و رعایت موارد ابتدای مقاله، می توانید بدون آسیبی به جسمتان، وزن خود را کم کنید تا در دراز مدت نیز عواقب کاهش وزن گریبان گیر شما نشود، با این روش زیبایی اندام، ثبات وزن و سلامتی خود را صد در صد تضمین می کنید. با بکارگیری دقیق روند طبیعی کاستن وزن، خواهید دید که دیگر احتیاجی به داروهای تجاری و خیالی و صدها رژیم غذایی دیگر نخواهید داشت.

مواد غذایی مناسب برای یک رژیم طبیعی

در مدت کاهش وزن خود، باید بطور جدی بر نوع و میزان کالری، همچنین مقدار ویتامین و مغذی بودن مواد غذایی مصرفی خود دقت کنید. در اینجا به مواردی از آنها اشاره می کنیم:

۱- گروه حبوبات و غلات

به طور کلی مصرف بیش از حد تنها یک نوع ماده غذایی رژیمی، مسلماً نه تنها مفید نخواهد بود، بلکه بدن شما به دلیل افزایش برخی ویتامین ها و املاح دیگر، ممکن است دچار اختلال شود، بنابراین می بایست تمامی موارد را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

فرض کنید که شما باید در روز ۱۵۰۰ کالری مصرف کنید، می توانید ۹۰۰ کالری آن را از طریق سبزیجات، میوه ها و غلات تأمین کنید. و برای باقی آن، می توانید به جای مصرف نان سفید، از نصف فنجان جو دوسر، غلات و حبوبات پخته استفاده کنید. با این رژیم توانسته اید میزان ویتامین ه، اسید آمینه ها و فیبر مورد نیاز بدن خود را تا سه برابر افزایش دهید. به دلیل دیر هضم بودن این مواد، شما تا مدتها احساس سیری می کنید و فعالیت روزانه ی خود را بدون هیچ ضعف و مشکلی ادامه میدهید.

۲- ماهی

مصرف ماهی را حداقل سه بار در هفته، در برنامه غذایی خود قرار دهید. از نظر پزشکی و علم تغذیه، ماهی با دارا بودن امگا۳ فراوان، چربی کم و پروتئین بالا (حتی به میزان گوشت قرمز)، می تواند جایگزین مناسبی برای دیگر پروتئین ها باشد. بدن ما به منطور سلول سازی به مقدار زیادی امگا ۳ نیاز دارد و در صورت کمبود آن، مجبور است آن را از اسیدهای چرب مضر جبران کند و در نتیجه، تداوم و شکل طبیعی سلولهای ما ( که شامل سلولهای مغز نیز می باشد) بصورت نرمال رشد نخواهند کرد. در اثر این تغییرات، اختلالاتی در رفتار ما رخ می دهد، بطور مثال، مغز در ما یک سری دستورات غذایی غلط و اشتهای کاذب ایجاد می کند و با خوردن بی رویه و بی هدف انوع مواد غذایی، وزن ما بطور فضایی افزایش می یابد. باز هم تاکید می کنیم که با حذف دیگر مواد پروتئنی برنامه ی هفتگی خود مثل، گوشت قرمز و. . .، ماهی را جاگزین کنید، نه اینکه بدون حذف آنه، مصرف ماهی را هم اضافه کنید!!

۳- اسفناج

یک فنجان اسفناج پخته (بخارپز)، حاوی تنها۱۳ کالری و دو گرم کربوهیدرات است، اما در مقابل، مصرف این میزان از اسفناج، علاوه بر تأمین بسیار از ویتامین ها و املاح موردنیاز بدن، بسیار کم هزینه است. اسفناج شامل، مقدار زیادی آهن، کاروتین بت، پروتئین، لوتئین (آنتی اکسیدان قوی)، منیزیم، ویتامین سی و کا است. برای تنوع، می توان آن را به همراه سالاد یا در کنار ظرف غذا و یا بصورت تفت داده شده در مقدار بسیار کمی روغن زیتون یا گیاهی، مصرف کنید.

۴- روغن زیتون

بدن، برای تجزیه ویتامین ه، به مقدار کمی چربی نیاز دارد. روغن زیتون حاوی مقداری چربی اشباع نشده، عصاره زیتون، آنتی اکسیده، کاروتین بتا و ویتامین ای و دیگر مواد مغذی می باشد. با مصرف یک قاشق غذاخوری آن که حاوی ۱۲۵ کالری است به همراه یک فنجان اسفناج پخته و مقداری لیمو ترش و پودر سیر، جمعاً تنها مقدار ۱۵۰ کالری مصرف کرده اید ولی با این مقدار جزئی،  سلامتی خود را تضمین میکنید.

۵- گریپفروت قرمز

با مصرف تنها نصف گریپفروت، ۴۵ گرم ویتامین سی، لیکوپین، پکتین، کاروتین بتا و پتاسیم را به بدن خود می رسانید که می توانید آن را همراه صبحانه یا سالاد و یا یک فنجان اسفناج پخته، مصرف کنید. باز هم تاکید می کنیم که محور اصلی رژیم خود را تنها روی مصرف افراطی یک نوع مواد غذایی قرار ندهید. تنوع غذایی در یک برنامه غذایی، خود انگیزه ای برای ادامه ی رعایت رژیم است.

 ………………………………………………………………………………………………………………………………………….

چرا بیشتر افراد چاق، باید وزن خود را به تدریج کم کنند؟

افراد چاق همواره مستعد ابتلا به امراضی چون، اختلالات قلبی، سکته، فشار خون، دیابت، اختلال در عملکرد کیسه صفرا و افزایش اسید اوریک، اختلالات تنفسی در خواب، سستی و پوکی استخوان می باشند. همچنین اضافه وزن خود زمینه ای است برای ابتلا به انوع سرطان، همچون، سرطان پروستات، سینه، روده و. . . .

 پس همواره به یاد داشته باشید:

 • گام اول اراده

 • کاهش وزن طبیعی ( حدود نیم کیلوگرم در هفته )، با کاهش کالری مصرفی و افزایش فعالیت جسمانی

 • گنجاندن پنج گروه مواد غذایی ذکر شده بطور منظم در برنامه غذایی

 • پیاده روی بطور منظم و روزانه به عنوان بهترین ورزش برای کاهش وزن

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

۹۲ نظر یا دیدگاه برای “موثرترین راههای کاهش وزن”

 1. آه شب نوشته است:

  سلام به دوستان عزیزم
  امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
  واز خوندن این مطلب استفاده ببرید…
  البته به خودتون نگیریدا … میدونم همگیتون خوش هیکل و مانکن هستید
  ولی خب چاقی برای هممون هست مخصوصا اگر غذاهای خوشمزه مریم رو هم درست کنیم …
  آشفته تو هم این مطلبو بخونی بد نیستا … بیشتر میری دوچرخه سواری و پیاده روی کنار دریا

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. سحر نوشته است:

  سلام سلام
  واااااای آه شب جیگر چه مطلب ماهی
  خیلی جالب بود
  منم بهش نیاز دارم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. آه شب نوشته است:

  سلام سحر جان
  خوشحالم خوشت اومده …. ولی دیگه اینجوری نگیا … جلوی دمپایی پاره خوب نیست …از همین اول عیب و ایراد رو خودت نزار … اصلنم به رژیم نیاز نداری

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  چه مطالب خوبی کاش یه سری مطلبم می نوشتی چه جوری وزن زیاد کنیم اون بیشتر به درد من می خورد
  ولی خیلی خوب و جامع نوشتی مطالبی است که مورد نیاز عمومه .
  مرسی آه شب

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. آه شب نوشته است:

  سلام مریم جان
  آشپزا که معمولن تپلن ….
  تو بر عکس این مطالب عمل کن … غذاهای چرب و پر کالری بخور … اصلن بزن تو کار کیک و شیرینی پزی … نتیجه می گیریا

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. آه شب نوشته است:

  وبلاگ آه شب به روز است دوستان

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  سلام اه شب. خوبی . سحر جون من مانکنه و نیازی به این رژیم ها نداره. مگه مثل تو و مریم و فرحنازه که شکل مثلث متساوی‌الاضلاع شدین .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  اما خدایش مطلب قشنگی گذاشتی. این مریم هم گول میده که میگه من لاغرم. من دیدمش مثل بامشاد شده

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  سحر دوست دارم. همین

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  کاربرد های جالب و خواندنی تخم مرغ..

  —————————————

  تقدیم به دوست خوبم آه شب و آشفته

  ۱ – به عنوان پاک‌کننده: مقداری از پوست تخم‌مرغ را همراه با پودر ظرفشویی روی سطح لک شده بریزید و با اسفنج آن را تمیز کنید.
  در صورتی که بخواهید داخل ظرفی دردار را تمیز کنید، می‌توانید مقداری پوست تخم‌مرغ خرد شده را داخل ظرف ریخته، آن را با آب سرد تقریبا پر کنید و چندین بار تکان دهید. نتیجه فوق‌العاده خواهد بود.

  ۲ – جلوگیری از گرفتگی لوله‌های فاضلاب: ریختن مقداری پوست خرد شده تخم‌مرغ روی صافی فلزی سینک، باعث تمیزی و جلوگیری از گرفتگی لوله‌ها می‌شود. آن‌ها همچنین مانع از عبور مواد جامد و رهایی از چربی‌های داخل لوله‌ها می‌شوند.

  ۳ – تمیز کردن لباس‌های سفید: اگر از خاکستری شدن لباس‌های سفید خود نگرانید، کافیست مقداری پوست تخم‌مرغ داخل صافی ریخته، همراه لباس‌ها داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.

  ۴ – حاصلخیز کردن خاک: پوست تخم‌مرغ سرشار از کلسیم و سایر مواد معدنی است. برای حاصلخیز کردن خاک آن را به کمپوست اضافه کنید.

  ۵ – دفع آفات: حلزون‌ها، کرم‌های برگ‌خوار و آفات را با پاشیدن مقداری پوست تخم‌مرغ در اطراف باغ خود دور کنید.

  ۶ – تغذیه گیاهان: قبل از آبیاری گیاهان، مقداری پوست تخم‌مرغ داخل آب ولرم ریخته، داخل ظرفی دردار در جای تاریک و خنک قرار دهید. بگذارید چند روز باقی بماند.

  ۷ – تامین کلسیم: با ریختن مقداری پوست تخم مرغ به کف گلدان گوجه فرنگی، فلفل و بادمجان، کلسیم مورد نیاز آن‌ها را تامین کنید.

  ۸ – گلدان: از تخم‌مرغ‌های شکسته برای کاشت دانه استفاده کنید. آن‌ها تا زمان سبز شدن دانه به عنوان گلدان قابل استفاده‌اند.

  ۹ – غذای پرندگان: ریختن خرده‌های پوست تخم‌مرغ نزدیک ظرف غذای پرندگان ماده در جذب کلسیم مورد نیاز آن‌ها برای تخم‌گذاری موثر است.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. آه شب نوشته است:

  به به آقای دمپایی پاره
  سلام
  چه قدر اینجا love ترکونده شده …. پر از قلبهای صورتیه ….
  دیدم بوی عشق میاد!نگو دمپایی پاره اومده

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. آه شب نوشته است:

  دمپایی پاره میبینم که غیر از تیکه انداختن به من و مریم وفرحناز چیزای دیگه هم بلدی … کم کم رو میکنی آره؟

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  بـــــه چــــه میـــخنــــــــدی تـــــو ؟

  بــــه نـگـاهـــــم کــــه مـسـتـــــــانــــه تـــو را بــاور کــــرد

  یــا بـــه افـســـــــــونـگــــری چـشـــــمـانت کــه مـــرا ســـوخت و خــاکـسـتـــــر کــــرد ؟

  خـنــــده دار است ، بـخـنـــــــد !

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  هرگز از من مخواه که تو را فراموش کنم

  که من در هوای تو و برای تو نفس میکشم.

  چشمان ابری ام زیر سایه آن درختی که تو را دیدم

  بارها باریدند و به امید دیدارت هر روز

  صبح با تمنا کوچه پس کوچه ها را به نظاره نشستند.

  شاید نشانی از تو بیابند.

  ای کاش دوباره بی خبر یک روز برای دیدنم بیایی،

  من به انتظار دیدارت همیشه چشم به راه خواهم ماند

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  هی پاییز ابرهایت را زود بفرست

  شستن این گرد غم از دل من چندیدن

  پاییز باران میخواهد..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 16. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  کاش مجازات بدی داشت توی قانون، بی وفایی

  خیلی سخته چیزی رو که تا دیشب بود یادگاری
  صبح بلند شی و ببینی که دیگه دوسش نداری

  خیلی سخته که نباشه هیچ جایی برای آشتی
  بی وفا شه اون کسی که جونتو براش گذاشتی

  خیلی سخته تو زمستون غم بشینه روی برفا
  می سوزونه گاهی قلبو طعم تلخ بعضی حرفا

  خیلی سخته که ببینی کسی عاشقیش دروغه
  چقدر از گریه ی اون شب چشم تو سرش شلوغه

  خیلی سخته اون کسی که گفت واسه چشات میمیره
  بره و دیگه سراغی از تو و نگات نگیره

  خیلی سخته که ببینیش توی یک فصل طلایی
  کاش مجازات بدی داشت توی قانون ،بی وفایی

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 17. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  گاهی که دلتنگ می شدم

  می گفتی: دلتنگی هایت را بنویس

  چندی ست اینجا می نویسم و دلشادم !

  از اینکه احساس می کنم ” شــــاعــــــر” شده ام !

  امشب که دلم شعر نمی خواهد چه کنم ؟

  از دلتنگی ات “دیـــــــوانــــه” شده ام !!

  امشب را چه کنم ؟؟؟؟؟؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 18. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  دلم سفر می خواهــــد …

  نه برای رسیدن به جایی ….

  فقط دلتنگ رفتنم …

  کـــــــــارم از یکی بود و یکی نبود گذشت

  سهم من همیشه این بود : یکی بود یکی نابود

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 19. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  از فـــردا بیشــتــر مــراقـب بــاش

  تقــاصِ اشــکــ هـای امـشـبِ مـن

  سنگــین تـر از تمــامِ روزهـاییسـت کـه

  عـاشــقـانـه گـریــه کـردمـ

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 20. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  آدمــها ڪـنــارت هستند؛

  تا ڪــی؟!

  تا وقتـــی ڪـه به تو احتــیاج دارند.

  از پیشــت میروند یـڪـ روز…

  ڪـدام روز؟!

  وقتی ڪـســی جایت آمد.

  دوستــت دارند؛

  تا چه موقع؟

  تا موقعی ڪـه ڪـسی دیگر را برای دوســت داشـتن پیــدا ڪـنـند.

  میگویــند عاشــقت هســتند؛

  برای همیشه!

  نه…!!!

  فقط تا وقتی ڪـه نوبت بــــــازی با تو تمام بشود.

  و این است بازی باهــم بودن..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 21. مردی با دمپایی پاره نوشته است:

  مثل باران میمانی لمسم که میکنی پاک میشوم تازه میشوم
  ببار برمن! آغوشم تورا میخواهد زرد زردم سبزم کن تازه ترم کن

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 22. آه شب نوشته است:

  سحر بیا این دمپایی پاره خودشو کشت ….. طبع شعرشم که گل کرده …همش داره از اشک و آه میگه …
  دلم کباب شد به خدا

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 23. آه شب نوشته است:

  فقط کافیــــه به هر دلیلی یه مدت کوتــــاه مشکل مالی واست پیش بیــــــاد،تو همین مدت کوتــــــــــاه خیلی اتفاقی؛

  ماشینت خراب میشه :|
  دندون درد میگیری :|
  قبض برق و گاز خونــــه میاد :|

  همراه اول اس ام اس میزنـــــــه قبض موبایل اومده :|
  شارژ ADSl تموم میشه :|
  به ۲ تا جشن تولد دعوت میشی :|
  دوستاتم یهو دلشون واست تنگ میشه میخوان بیان پیشت :|

  با تشکر از زندگی

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 24. آه شب نوشته است:

  اگر در اتاقی با رنگ سفید بمانی، از فرط آرامش دیوانه می شوی.
  سیاه رنگ جدی است، اگر در اتاقی با رنگ سیاه بمانی، از فرط ناامیدی دیوانه می شوی.
  قرمز رنگ جذاب و گرم است، اگر در اتاقی با رنگ قرمز بمانی از فرط هیجان دیوانه می شوی.
  زرد رنگ زندگی است، اگر در اتاقی با رنگ زرد بمانی از فرط اضطراب دیوانه می شوی.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  اصولا اگر زیاد در اتاق بمانی دیوانه می شوی!!
  زیاد هم ربطی به رنگها ندارد .پاشو برو بیرون اینقدر پای کامپیوتر نشین دیونه میشی!!

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 25. آه شب نوشته است:

  عطسه دختر: اتسی…( ترجیهن یه ته صدا گربه هم تهش)

  عطسه پسرا: هاتشوبیسخلبوهووووووووووطر اشش!

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 26. آه شب نوشته است:

  سلام
  کسی نیست غیر از خودم …
  برای همه غیبت زدم

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 27. آه شب نوشته است:

  دلتنــــــگ نشــــدی ببیــــــنی
  چـــــگونه خوبتـــــرین خــــاطره هــــــا
  بی رحــــــم ترینــــــشان می شــــــود …

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 28. آه شب نوشته است:

  پشت این چشم ها
  ابرها درگیرند
  و من
  کنار خنده هایت می مانم
  در این دقایق دلتنگی

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 29. سحر نوشته است:

  سلام به روی ماه همه ی دوستای خوب و مهربونم
  صبح همگی به خیر
  امیدوارم هفته ی خوبی پیش رو داشته باشید
  مردی … خوشحالم که گاهی یه سری به ما میزنی
  آه شب پاک از دست رفته این دوستمون

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 30. آ شـــفـته نوشته است:

  سلام به همه دوستایی گلم. صبحتون بخیر. هفته خوب و قشنگی برای شما ها ارزو دارم

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 31. آ شـــفـته نوشته است:

  آه شب سلام. خوبی. ببخشید من دیر به دیر سر میزنم . تو هفته قبل خیلی سرم شلوغ بود . میخواستم برم مسافرت باز یه مشکلی تو گذرنامه برام پیش اومد و نشد که برم. اعتبار گذر نامه ام تا ۵ ماه دیگه بود . همه کار هام انجام دادم همین که خواستم ویزا و بلیط بگیرم گفتن باید ۶ماه اعتبار داشته باشه. هیج دیگه گذر نامه که تا برج ۱۱ تمام میشه از الان بی اعتباره. این واقعا زوره بخدا.. از نو رفتم پول واریز کردم و مراحل اداری گرفتن یه گذرنامه رو انجام دادم یه هفته طول کشید تا تحویل پلیس +۱۰ دادم . فکر کنم تا فردا اماده شه و من از چهار شنبه تا مدت خیلی….. پیش شما ها نیستم.از الان دلم براتون تنگ شده. چیزی خواستین بهم خبر بدین تا براتون بیارم.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 32. آ شـــفـته نوشته است:

  من دیگه حرفی ندارم به مردی با دمپایی پاره بزنم . چون سحر شاکی که نیست تازه خیلی هم دوستش داره.
  بابت کامنت های قشنگت دستت درد نکنه. اه شب شما هم کامنت هات قشنگه.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 33. سحر نوشته است:

  آشفته ؟؟
  تو بزرگتر منی اینجا نباید ازم دفاع کنی ؟
  اگه حرفی نمیزنم واسه اینه که نمیخوام جو سایتت آشفته بشه
  ضمنا من همه ی اعضا و دوست دارم به یه چشم یه اندازه اگه هم حرفی میزنم فقط واسه شاد شدنه جو و خوشحالی دوستانه نه منظور دیگه
  مردی … هم از این قائده مستثنی نیست دوست خوبم
  سفر بهت خوش بگذره و امیدوارم سلامت برگردی
  و چون طرف صحبتت آه شب عزیز بود نه بقیه من هیچ سفارشی برات ندارم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 34. آ شـــفـته نوشته است:

  سحر .. طرف صحبتم همه شما بود اما چون اول اسم اونو بردم بخاطر این بود که گفته بود غیبت داری.. همه شما دوست دارم و دیگه اینجور برداشت نکن. مردی با دمپایی پاره هم به شوخی داره با شما صحبت میکنه و منظوری نداره. حالا بگو ببینم با کی دعوات شده که داری با من دعوا میکنی

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 35. آ شـــفـته نوشته است:

  سحر

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 36. سحر نوشته است:

  آشفته ؟
  با کسی دعوا نکردم منو خوب میشناسی از این اخلاقها ندارم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 37. آه شب نوشته است:

  سلام به همه
  خوبید؟
  چه خبره اینجا؟کسی با کسی دعواش شده؟به نظر اوضاع کمی نیمه ابریه … نمی دونم
  سحر دوست خوبم از کسی که نرنجیدی؟

  آشفته میخوای بری سفرای دور دور؟انشاالله به خیر وخوشی وسلامتی بری و برگردی

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 38. آ شـــفـته نوشته است:

  امروز سحر از من ناراحت شده….

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 39. آ شـــفـته نوشته است:

  من اون کامنت رو بار ها خوندم و خدایش منظور خاصی نداشتم . فقط داشتم علت تاخیرم رو میگفتم و اینکه دلم برای همه شما ها تنگ شده.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 40. آ شـــفـته نوشته است:

  تنها کاری که می تونم انجام بدم و سحر رو خوشحال کنم اینه که با مردی با دمپایی پاره برخورد جدی کنم که دیگه مزاحمت نشه. سحر دیگه از من ناراحت نباش. آه شب تو به سحر یه چیزی بگو….

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 41. سحر نوشته است:

  آشفته ؟
  ناراحت نیستم . مگه میشه از دوستی به خوبیه تو بتونم ناراحت باشم
  حالا واسه اینکه دلخوریم تموم شه بهتره برام یه سوغاتی توپ بیاری از سفر تا حالا یه فکری به حالت کنم
  ترسیدی بهت سفارش خرما بدم داری میری سفر خودتو قایم کنی ؟
  راستی نگفتی میخوای کجا جیم شی ؟؟ منو میبری؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 42. سحر نوشته است:

  آها راستی آشفته
  به دمپایی … چیزی بگی با من طرفی
  ای واااااااااااااای چقدر خشانت

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 43. آه شب نوشته است:

  خدا رو شکر سوتفاهم برطرف شده … دیگه نمی خواد منم وساطتت کنم
  طبق نقل قول آشفته که بصورت درشت تایپ شده قراره برامون سوغاتی بیاره … زحمتت میشه آشفته … ما نمی گیم چی میخوایم به سلیقه ات اطمینان داریم
  البته سحر جون که گفته چی میخواد … توپ (بهتره برام یه سوغاتی توپ بیاری) مگه نه سحر؟
  بعدشم من میدونم آشفته کجا میخواد بره … خارج از ایران …چون گذرنامه لازم داره … چه باهوشم …. هههههههه

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 44. آه شب نوشته است:

  میگم تکلیف این دمپایی پاره بیچاره رو مشخص کنین؟
  بالاخره آشفته باید حالشو بگیره؟به خدمتش برسه یا نه؟
  سحر دمپایی پاره مزاحمته یا عاشقته؟

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 45. آه شب نوشته است:

  یادت باشه وقتی همه کس کسی میشی

  اون بعد تو بی کس میشه

  یا برا کسی همه کس نشو یا اگه شدی

  مراقب بی کسی هآش باش.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 46. سحر نوشته است:

  سلام سلام سلام
  وااای آه شب چه باهوش شدی عزیزم
  آشفته میره خارج آخ جون سوغاتی خارجی
  آشفته واسه من یه تبلت بیاری خیلی خوبه نیازمه
  واسه آه شب هم هر چی آوردی نصف نصف
  آه شب گفتی دمپایی … دست رو دلم نزار که خونه خواهر
  کارمون از عشق گذشت به مرز جنون رسید دارم دق میکنم از دوریش ضمنا مزاحمت چیه عزیزم تاج سر منه عزیزمه
  یه کم غیبتش طولانی شده

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 47. سحر نوشته است:

  راستی آشفته کی بر میگردی ؟
  خیلی دلم برات تنگ میشه جات خالیه همیشه وقتی نیستی
  چند روزه هست سفر ؟
  ماموریته یا سفر شخصی ؟
  آخه هیشکی نیست بگه دختر مگه تو مفتشی اینهمه سوال میپرسی ؟
  خوب چیکار کنم کنجکاوم ( کلمه و داشتید ؟؟ کنجکاوم نه فضول )

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 48. آه شب نوشته است:

  سلام
  سحر من سوغاتیموبا کسی نصف نمی کنما …..از حالا بگم
  وااااااااااااای آشفته باید فکر کنم چی سوغاتی بیاری که نشه نصفش کرد…
  حالا جواب سوال سحرو ندادی که کجا میخوای بری !بچه شب خوابش نمی بره ها … گناه داره …. از دمپایی پاره هم بی خبره…مجنون میشه ها
  البته منم به خاطر سحر میگما …. فضولی نیست … ههههههه

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 49. آه شب نوشته است:

  آشفته چقدر تحویل گرفتی …. سوال پرسیدیمااااا

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 50. سحر نوشته است:

  واااای چقدر اینجا شلوغه !!!!!!!!
  همه هستند فقط من غایب بودم
  آشفته ؟ اینهمه سر نزن به ما شرمنده میشیم باور کن
  آه شب میبینی انگار اینجا فقط من و شما احساس تعهد داریم بقیه و ببین انگار نه انگار
  چه تنبیهی براشون در نظر بگیریم خوبه ؟
  من که اینهمه خونسردم صدام در اومد
  وااااااااااااااااااای جیغغغغغغغغغغغغغغغغ از دست شما
  یه هو بزنه به سرم غیب میشمااااااااااااااا
  آشفته دمپایی .. فرحناز مریم نگید نگفتم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 51. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  منم اومدم
  آشفته نیومده کجا ،بودی حالا برادر

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 52. مریم نوشته است:

  سلام دوستان عزیز
  آشپزخونه من به روزه.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 53. آه شب نوشته است:

  سلام به دوستان گلم
  عید قربان مبارک باشه
  من نتم چند روزیه مشکل داره … کمتر می تونم بیام … غیبت نزنید براما …
  سحر جون به نظرم ما هم یه هو غیب شیم بی خبر خیلی خوبه … ها؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 54. آه شب نوشته است:

  مریم جون سر زدم به آشپزخونت … چه دودی راه انداختی … چه جوجه کبابی … به به

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 55. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  همه با هم رفتین سفر؟من فکر کردم فقط آشفته مسافرته؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 56. فرحناز نوشته است:

  سلام به همه
  گر چه دیر دیر میام اما وقتی کامنت ها رو میخونم بهم حس خوبی دست میده
  اهای دمپای پاره کی مثل مثلث متساوی الاضلاعه؟ ناسلامتی ما ۱۰ ساله ورزشکاریما ….(اینجا باد تو غبغب هااااا)
  آشفته عزیز سفرت بی خطر و خوش بگذاره
  من با اجازه بچه ها سفارش سوغاتی میدم من شکلات کاکائویی خارجکی میخوام آشفته گوشت با منه یا در رفتی؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 57. سحر نوشته است:

  سلام به همگی البته کسی نیست همه غایبند
  دلم واسه همتون تنگ شده مخصوصا بعضیها
  دوستتون دارم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 58. آه شب نوشته است:

  سلاااااااااااام به دوستان عزیز خودم …. خوبید؟
  دلم براتون تنگ شده بودا …. شما چی؟

  فعلا مشکل اینترنت منم حل شده و برگشتم پیشتون
  …آشفته به سلامتی رفتی سفر … خوش بگذره و موفق باشی

  دمپایی پاره کجاست؟ سحر ازش خبر نداری؟

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 59. آه شب نوشته است:

  مراقب باش !
  وقتی سوار بر تاب زندگی شدی،
  دست روزگار هلت می دهد؛
  ولی قرار نیست تو بیفتی!
  اگر بی تاب نباشی و خودت را به آسمان گره زده باشی،
  اوج می گیری…به همین سادگی

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 60. آه شب نوشته است:

  مبادا به بند بیاویزی رخت خاطره ام را!
  گردبادهای فراموشی،حرمت نمی شناسند

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 61. آه شب نوشته است:

  اگر روزگار هزار بار هم نبودنت را به من دیکته کند نمره من باز می شود صفر…
  نبودنت را یاد نمیگیرم

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 62. آه شب نوشته است:

  سلام به همه
  حالا که من اومدم کسی نیست …..
  آشفته زود برگرد از سفر ……

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 63. آه شب نوشته است:

  شما بودید چه می کردید؟
  پس از ۱۱ سال زوجی صاحب فرزند پسری شدند. آن دو عاشق هم بودند و پسرشان را بسیار دوست داشتند. فرزندشان حدودا دو ساله بود که روزی مرد بطری باز یک دارو را وسط آشپزخانه مشاهده کرد و چون برای رسیدن به محل کار دیرش شده بود، به همسرش گفت که در بطری را ببندد و آن را در قفسه قرار دهد. مادر پرمشغله موضوع را به‌کل فراموش کرد.

  پسربچه کوچک بطری را دید و رنگ آن توجهش را جلب کرد، به سمتش رفت و همۀ آن را خورد. او دچار مسمومیت شدید شد و به زمین افتاد. مادرش سریع او را به بیمارستان رساند ولی شدت مسمومیت به حدی بود که آن کودک جان سپرد. مادر بهت‌زده شد و بسیار از این‌که با شوهرش مواجه شود وحشت داشت.

  وقتی شوهر پریشان‌حال به بیمارستان آمد و دید که فرزندش از دنیا رفته، رو به همسرش کرد و فقط سه کلمه به زبان آورد.
  فکر می‌کنید آن سه کلمه چه بودند؟

  شوهر فقط گفت: “عزیزم دوستت دارم!”

  عکس‌العمل کاملا غیرمنتظرۀ شوهر یک رفتار فراکُنشی بود. کودک مرده بود و برگشتنش به زندگی محال. هیچ نکته‌ای برای خطاکار دانستن مادر وجود نداشت. به‌علاوه، اگر او وقت می‌گذاشت و خودش بطری را سر جایش قرار می‌داد، شاید آن اتفاق نمی‌افتاد. هیچ دلیلی برای مقصر دانستن وجود نداشت. مادر نیز تنها فرزندش را از دست داده بود و تنها چیزی که در آن لحظه نیاز داشت، دلداری و همدردی از طرف شوهرش بود. و آن‌‌ همان چیزی بود که شوهرش به وی داد.

  گاهی اوقات ما وقتمان را برای یافتن مقصر و مسئول یک رخداد صرف می‌کنیم، چه در روابط، چه محل کار یا افرادی که می‌شناسیم؛ و فراموش می‌کنیم که می‌توانیم کمی ملایمت و تعادل برای حمایت از روابط انسانی داشته باشیم. در ‌‌نهایت، آیا نباید بخشیدن کسی که دوستش داریم آسان‌ترین کار ممکن در دنیا باشد؟ داشته‌هایتان را گرامی بدارید. غم‌ها، درد‌ها و رنج‌هایتان را با نبخشیدن دوچندان نکنید.
  اگر هرکسی می‌توانست با این نوع طرز فکر به زندگی بنگرد، مشکلات بسیار کمتری در دنیا وجود می‌داشت.

  حسادت‌ها، رشک‌ها و بی‌میلی‌ها برای بخشیدن دیگران، و همچنین خودخواهی و ترس را از خود دور کنید و خواهید دید که مشکلات آن‌چنان هم که شما می‌پندارید حاد نیستند.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 64. آه شب نوشته است:

  آموخته ام: کسی که یادم نکرد من یادش کنم شاید او تنهاتر از من باشد…
  بی هیچ دلیلی “به یادت هستم“ تا نقض کنم قانونی را که علت می طلبد

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 65. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  خیلی دلم برا اینجا تنگ شده بود مرسی آه شب که اینجا رو تنها نمی ذاری آشفته هنوز از مسافرت برنگشته؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 66. آه شب نوشته است:

  سلام مریم جان
  منم دلم برا اینجا تنگ شده بود … مخصوصا برای شما دوستان عزیزم
  آشفته هنوز بر نگشته … امیدوارم زودتر بیاد

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 67. سحر نوشته است:

  سلام به همگی دوستای گلم
  وااااای چقدر دلم واسه همه تنگه
  میام هر روز سر میزنم اما نمیدونم چرا حس حرف زدن نبود
  ممنون آه شب واسه اینهمه محبت
  آشفته که انگار بهش خوش میگذره خیلی
  حالا سوغاتی بیاره شاید غیبتشو ندید بگیریم
  دوستتون دارم

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 68. سحر نوشته است:

  راستی
  دمپایی پاره کجاست ؟
  سرش یه جایی حسابی گرمه
  وای خدا نکنه کسی اونو ازم گرفته ؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 69. آه شب نوشته است:

  سلام سحر جان
  خوبی؟
  نبینم بی حس وحال باشیا ….البته میدونم چرا …. این دمپایی پاره بی خبرت گذاشته بی حوصله شدی …

  آشفته مگه جرات داره سوغاتی نیاااااره!

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 70. آه شب نوشته است:

  سلام به همه
  خوبید ؟ خوشید؟ دماغتون چاقه ؟
  میبینم که همه غایبن و هیچ کس نیست جز خودم … آشفته میبینی وقتی نباشی اینجا چه سوت وکوره
  به سلامتی فردا بر میگردی … انشاالله سفر خوش گذشته باشه ….

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 71. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  اه بلاخره اشفته فردا می یاد .اه شب منم هر روز اومدم اینجا یکی به خاطر اینکه دلبسته شدم یکی هم به خاطر اینکه می ترسیدم آشفته بیاد سوغاتیا رو بده من نباشم .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 72. آه شب نوشته است:

  ممنونم مریم جون از حضور همیشگیت ….
  آی گفتی مریم … فردا همه حاضر باشن … آشفته با چمدون پر میاد …

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 73. آه شب نوشته است:

  سلام
  امروز خودم اولین نفر سر زدم … پس اول من میرم سر چمدون سوغاتی آشفته
  سحر جرزنی نکنیاااا

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 74. سحر نوشته است:

  سلام سلام سلام به همه
  من حاضر
  آه شب و مریم عزیز من خیلی وقته اینجا واسه سوغاتی توی نوبتم اون سبد سبزه مال منه
  ضمنا آشفته به من قول سوغاتی اختصاصی داده فکر کنم تبلتی گوشی اپلی … هست
  حسودی نکنیدا
  آشفته زودتر بیا که دلم آب شد از اینهمه انتظار
  البته همه بخاطر سوغاتی منتظرتند اما من منتظرم فقط به سلامت برسی . همین برام کافیه ( طرح خراب کردن دیگران )

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 75. آه شب نوشته است:

  سحر جان من ومریم اصلا آدمهای حسودی نیستیم …. تو اول سوغاتیتو بگیر … مگه نه مریم؟
  البته از سبد گذاشتنت و آب شدن دلت معلومه که اصلا منتظر سوغاتی نبودی …. اصلااااااااا

  آرزوی همه ما سلامتی آشفته هست

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 76. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  من خودم می دونم اصلا احتیاج نیست که سبد بذارم با تو نوبت وایسم آشفته از اونجا( کجا؟)برام سوغاتی سفارش خریده به نیت خودم گذاشته تو چمدون فقطم دست خودم می ده

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 77. آه شب نوشته است:

  سلام به خانمهای سبد به دست
  متاسفم که این خبرو بهتون بدم که پرواز آشفته کنسل شده یعنی از طرف شرکت هواپیمایی … برای همین آشفته مجبوره با پرواز شنبه بیاد
  پس بهتره سبداتونو برداریدو شنبه بیاین …

  حالا گذشته از شوخی برا آشفته ناراحت شدم … کلی تو فرودگاه معطل شده و بعدشم برگشته هتل … انشالله که شنبه برای پروازش مشکلی پیش نیاد

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 78. آه شب نوشته است:

  سلام
  آخی بمیرم …. اینقدررررر خبر نیومدن آشفته همه رو شوک زده کرده که هنوز قضیه رو هضم نکردن … طفلکیا …. سبد به دست خشکشون زده …. خخخخخخ
  آهای مریم … سحر … بالاخره میاد … به نظرم سوغاتی دوبل از آشفته بگیرین به خاطر دیر اومدنش

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 79. آه شب نوشته است:

  فقط برای خنده

  اینقد سطح آرزوهامو اوردم پایین به نفت رسیدم
  فقط پول ندارم پالایشگاه بزنم :|
  * * * * * * *
  انقدی که تو کارای ما گره هست تو فرش شفقی تبریز نیست !
  * * * * * * *
  افتخار نکن که به اندازه تارموهات رفیق داری
  وقتی محتاجشون میشی میفهمی که کچلی !
  * * * * * * *
  ما از اونایى هستیم که دعاهامون میخوره به پنجره
  بعد کمونه میکنه میخوره به سقف، سقف خراب میشه رو سر خودمون !
  * * * * * * *
  الان دقیقا یه سوال فنی دارم
  اونایی که دو یا سه تا زن میگیرن
  یعنی به جز نیمه گمشده، وقت اضافه و پنالتی هم داشتن؟
  کتری مثل مادر شوهره مدام در حال جوشیدن !
  عروس مثل قوریه که با جوشیدن کتری اونم کم کم داغ میشه !
  پسر مثل استکانه نصفشو کتری و نصفشو قوری پر میکنه !
  خواهر شوهرم مثل قاشق چای خوریه میاد به هم میزنه و میره ! :))
  * * * * * * *
  در رفاقت مراقب آدمهای تازه به دوران رسیده باش
  هرگز به دیواری که تازه رنگ شده تکیه نباید کرد !
  * * * * * * *
  همین روزاست که مخابرات بهم اس ام اس بده بگه:
  مشترک گرامی الان مدتِ مدیدیه جز من کسی به شما پیام نمیده!
  نظرتون چیه بیشتر آشنا بشیم !؟
  * * * * * * *
  ﺍﮔﻪ ﺭﮒ ﻏﯿﺮﺕ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺑﮕﯿﺮﻩ
  ﺣﺘﯽ ﺳﻮﺳﮏ ﻫﻢ ﺟﻠﻮﺩﺍﺭﺵ ﻧﯿﺴﺖ :))

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 80. مریم نوشته است:

  دوستان کجاییید که من وبلاگمو آپ کردم.

  نکنه آشفته امروز اومده همه رفتند سوغاتی بگیزند

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 81. سحر نوشته است:

  سلام به همگی
  من که سوغاتیمو فرستاد آشفته
  آه شب خوبی؟
  خیلی جالب میشه هیچی واسه هیشکی نیاره
  منکه واقعا با دستای خودم کشتمش
  مگه از جونش سیر شده باشه
  واااای خدا چقدر خشن
  کار به جاهای باریک رسید

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 82. آه شب نوشته است:

  سلام
  خوبید دوستان؟
  من که الان فرودگاهم … اومدم استقبال آشفته … از بس چمدوناش سنگینه از سوغاتی زیاد مخصوصا چمدون من … اومدم کمکش
  (ستاد تضعیف روحیه منتظران سوغاتی)
  هههههههههههه

  آشفته امروز ساعت ۲ پرواز داشت اگه اشتباه نکنم
  امیدوارم به سلامت برسی
  زودی بیا پیشمون

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 83. آه شب نوشته است:

  مریم جان به آشپزخونت سر زدم … غذای خوشمزه ای درست کردی … حتما امتحانش میکنم

  سحر جان خیلی خشن شدیا یه کم مهربونتر باش… با این قیمت گرون دلار سطح توقعت رو بیار پایینتر عزیزم….همین کارا رو کردی که دمپایی پاره اینطرفا پیداش نمیشه … راستی کجاست؟خبرشو نداریم چند وقتیه!

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 84. سحر نوشته است:

  سلام سلام سلام به همگی
  آشفته حتما از خستگی سفر هنوز خوابه
  شایدم محل کارش زیاد غیبت داشت امروز از ۵ صبح رفته سر کار
  واسه ما فرقی نمیکنه کجاست فقط تکلیف سوغاتیهار و زودتر مشخص کنه

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 85. آه شب نوشته است:

  سلام
  رسیدن بخیر وشادی آشفته
  خوبی؟سفر خوش گذشت؟

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 86. آ شـــفـته نوشته است:

  سلام. سلام. سلام به تک تک دوستانه گل و عزیز و مهربونم. حالتون خوبه. دلم برای همتون تنگ شده. واسه فرحناز خانم همسایه خوبم واسه سحر خانم دوست بسیار قدیمی خودم واسه آه شب و دوست خوب و خوشمزه مریم خانم …. واقعا دلم براتون تنگ شده. دستتون درد نکنه بابت همه مهربونی و خوبیاتون. برای همتون سوغاتی اوردم اما بجز فرحناز من ادرس هیچکدومتون ندارم. برام ادرس خونه یا محل کارتون به این ایمیلی که میدم ایمیل بدین ir.an@mail.com تا سوغاتیاتون براتون بفرستم. دوستتون دارم.خیلی زیاد. از مرد دمپایی پاره هم تشکر میکنم. اما به اصفهانی کادو نمیدم چون ….

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 87. سحر نوشته است:

  سلام سلام سلام به همه ی دوستای خوبم
  مخصوصا آشفته عزیز
  آشفته سوغاتیه همه رو بفرست واسه من بهشون میرسونم ( البته هیچ قولی نمیدم هه هه هه )
  خوشحالم که سلامت برگشتی

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 88. مریم نوشته است:

  سلام به همه
  ببین کی اومده
  خوش گذشت آشفته؟اینجا خیلی جات خالی بود
  آخ جون سوغاتیییییییییییییییی

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 89. آ شـــفـته نوشته است:

  سلام سحر خوشکله. خوبی. ممنونم
  اگه بقیه دوستان موافقند تا من همه سوغاتی ها رو به سحر بدم که اون زحمتشو برای ارسال به شما دوستایی گلم بکشه

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 90. آه شب نوشته است:

  سلام
  خوش اومدی آشفته

  اول که من راضی به زحمتت نبودم اما حالا که زحمت کشیدی من اصلا موافق نیستم که سوغاتیمو بدی به سحر(چشمک) … بعدشم انگار یادت رفته منم یه رگ اصفهانی دارم حالا تکلیف چیه؟

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 91. آ شـــفـته نوشته است:

  سلام اه شب ، خوبی عزیز، واسه تو هم خیلی سوغاتی اوردم، من کاری به رگت ندارم ، اصفهانی که نیستی، همین، مریم هم اصفهانی نیست، راستی چرا کسی به من ادرس نمیده ، زودی برام ادرستون رو ایمیل کنید، اگه تا فردا کسی ادرس نداد همه رو میدم به سحر خانم تا اون برای شما بفرسته،

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 92. آه شب نوشته است:

  سلام آشفته
  خوبی؟
  ممنونم ازت ….در مورد آدرسا هم حتما کسی روش نمیشه آدرسشو بفرسته …. منم جزوشونم دیگه … هههههههه
  آقا من که گفتم موافق نیستم سوغاتیمو بدی سحر برام بفرسته (چشمک) حالا هی بگو … هی بگووووووو

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

نظر یا دیدگاه خود را بنویسید