تبلیغات

آمار بازدید

کاربران آنلاین: 2
بازدید امروز : 2414
بازدید دیروز : 279
بازدید این هفته : 3637
بازدید این ماه : 18434
کل بازدیدها : 802559

«پوسته» اوایل مهر ماه آماده‌ی نمایش می‌شود

 

نی نی

تدوین فیلم‌سینمایی «پوسته»‌ی مصطفی آل‌احمد توسط سهراب خسروی آغاز شده است، تا این فیلم برای اوایل مهر ماه آماده‌ی نمایش شود.

مصطفی آل‌احمد در گفت‌و گویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره موسیقی این فیلم هم گفت: اساسا خیلی به موسیقی فیلم در ایران اعتقاد ندارم، چون آهنگ‌سازی که خیلی در کارش متخصصی باشد، نداریم. در نتیجه برای ساخت موسیقی این فیلم دچار دشواری‌هایی هستم که هنوز در این زمینه به نتیجه قطعی نرسیده‌ام.

آل‌احمد با قدردانی از مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای سرمایه‌گذاری این فیلم گفت: محمد آفریده از یک نوع سینمای متفاوت حمایت می‌کند و عرصه‌ای را برای فیلم‌سازان جوان باز کرده است که قطعا با این موجی که ایجاد شده است، اتفاقات خوبی خواهد افتاد که در نهایت باعث تعالی سینمای ایران خواهد شد.

بنا بر این گزارش، محمد موسوی‌نژاد هم صداگذاری فیلم را طی روزهای آینده آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی «پوسته» به کارگردانی مصطفی آل‌احمد که فیلمبرداریش ۶۰ روز به طول انجامید با بازی حمید فرخ نژاد ، الناز شاکردوست، مریم کاویانی ،حمیدرضا فلاحی ، امیر غفارمنش ،حسن مؤذنی درباره درباره یک زندانی محکوم به مرگ است که پس از اثبات بی‌گناهی‌اش آزاد می‌شود و بلافاصله در شرایطی قرار می‌گیرد که شواهد می‌تواند او را یک بار دیگر روانه زندان کند.

آل احمد درباره فیلم گفته‌ است: با توجه به نوع فیلمنامه و طراحی شخصیت‌ها، چهارچوب ویژه‌ای را برای بازی‌ها در نظر گرفتم .به‌عنوان مثال حمید فرخ نژاد که نقش شخصیت اصلی فیلم را عهده‌دار است، بازی متفاوتی دارد که پیش از این از او ندیده ایم؛ بطوری که بیشتر بازی او در سکوت و در حالتی از بیگانگی با محیط پیرامون خود می‌گذرد.

«پوسته» با مدیریت فیلمبرداری محمد آلادپوش، مدیریت تولید: محمود محمد طائمه و با مشارکت مرگز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

نظر یا دیدگاه خود را بنویسید